Přeskočit na obsah

Nádherná Sára Sandeva rozzářila Karlovy Vary

Herečka Sára Sandeva (22) dorazila na filmový festival do Karlových Varů z pracovních důvodů, udělala si ale čas také na filmy a večírek. Do Becherzone přišla v nádherném outfitu od své dvorní návrhářky Hermíny a vypadala naprosto úchvatně.

„Na festivalu jsem poprvé jako host, vždycky jsem si myslela, že sem pojedu, až tu budu mít nějaký film a budu moci něco přidat do filmové sekce, ale když jsem dostala pozvání, řekla jsem si, proč ne,“ usmívá se talentovaná herečka. „Je to tu úžasné, krásná pozitivní atmosféra, město plné lidí, filmy, vnímám tu pozitivní energii,“ dodává Sára Sandeva.

Před létem dotočila pohádku a léto bude mít tedy volnější. „Mám dotočenou pohádku, v lednu bude mít premiéru. Hraju v ní hodně zápornou roli čarodějnice, co se mění v princeznu, ale je zlá po celou dobu,“ říká půvabná herečka. „Jinak mě čekají zahraniční castingy a také po létě další projekty, na které se těším,“ sdělila na večírku v Becherzone. Na akci se potkala i se svým kamarádem Petrem Pechou a Ivou Pazderkovou.

Foto: Becherzone
reklama

reklama

Nádherná Sára Sandeva rozzářila Karlovy Vary

Nádherná Sára Sandeva rozzářila Karlovy Vary