Přeskočit na obsah

Myslivcová pod palbou kritiky: Chudák barbie, co tak strašného provedla?

Ať už si o Dominice Myslivcové myslíte cokoli, v její kůži bychom asi být nechtěli. Jasně, neustále si užívá na luxusních dovolených, nosí značkové oblečení, drahé kabelky, stravuje se ve vybraných restauracích. Ale za jakou cenu? Kdo z vás by měl na to, aby o sobě prakticky denně četl nadávky a urážky? Tohle si ta blondýna snad ani nezaslouží.

Každý svého štěstí strůjcem, zní jedno pěkné české přísloví. Myslivcová před pár lety vsadila na to, že bude randit s boháči a užívat si života. Je důvod ji za to hanět? Je to přeci její volba a to, že je dnes každou chvíli v jiné části světa a má prakticky vše, o čem sní každá holka, není nic špatného. Nebo snad ano? A hlavně nikdo neřeší, jestli to vlastně všechno nedělá jen pro zvýšení vlastní publicity. Po každém takovém článku se totiž zásadně zvedají čísla její sledovanosti. Navíc stále drží český rekord ve sledování na YouTube se skoro 80 miliony sledujících. Jen za to musí dostávat slušný balík, tak proč by si ho nemohla utrácet, jak uzná za vhodné?

Podle komentářů pod některými jejími příspěvky na sociální sítí má člověk pocit, že závist v některých lidech jenom kvete. Jedna dívka s nickem jajahot007, která si dokonce založila instagramový profil s fotkami Dominiky, ji dokonce obvinila z prostituce a pašování drog v USA. „Styď se! Dobře víš, že tě sledují převážně malé holčičky. To jim dáváš moc dobrý příklad. Navíc lžeš sama sobě a měla by ses stydět za to, jak jdeš s každým za peníze. Viděla jsem tě na výstavě v Letňanech a musím říct, že tvoje máma je mnohem hubenější, než ty a vypadá jako tvoje mladší sestra. Tak si to s těma dědkama užij a zkus se nepozvracet. Jsi fakt velká frajerka a vzor všech malých holčiček.“

Není to však zdaleka jediný útok na růžovou Barbie. Další komentáře jí zase spílají za to, že je tlustá a má retušované fotky. „Takhle vypadám, když zatáhnu vší silou svoje těhotenský břicho. Jako důkaz by to příště chtělo větší přirozenost,“ rýpla si dáma pod nickem a.kudrnova. Podobných komentářů jsou přitom pod fotkami sexy blondýnky desítky, možná i stovky. Myslivcová dostala „kapky“ i za to, že si na Instagram dala snímek, jak sedí na slonovi. Okamžitě se spustila vlna kritiky, podle pisatelů jsou sloni kvůli turistům týráni a Dominika si prý ani není schopna zjistit fakta a ještě se tím chlubí. „Ty máš v té hlavě fakt vykrákané. Přesně kvůli lidem jako ty tam tohle nezruší, protože každý cent se počítá. Začni už používat mozek a svou platformu k něčemu užitečnému místo promování sra..k a týrání zvířat,“rozčiloval se třeba nick adela.sedlacek. „Bytostně odporná,“ zní další komentář, tentokrát adresovaný Dominice v bazénu.

No, na další čtení je potřeba pořádně silný žaludek. Dominika není žádná světice, o tom není sporu. Ale opravdu si zaslouží takové nenávistné komentáře? Sama si vybrala způsob života, evidentně jí vyhovuje. A kdo nechce, nemusí ji přeci sledovat a o její dovolené či cokoli jiného se starat. Možná je to jen ryze česká povaha, která má neustále sklony k závisti a pomlouvání. Pokud bychom se všichni starali o sebe, měli bychom se určitě mnohem lépe. A také bychom si mohli dávat na sociální sítě fotky z luxusních destinací, aby ostatní záviděli. A ještě něco na závěr – ruku na srdce, kdo z vás toho udělal v rámci charity tolik, jako právě Dominika?

Foto: Instagram

Takhle bydlí Dominika
reklama

reklama

Myslivcová pod palbou kritiky: Chudák barbie, co tak strašného provedla?

Myslivcová pod palbou kritiky: Chudák barbie, co tak strašného provedla?