Přeskočit na obsah

Myslivcová může na Fendim vydělávat: Její buldoček jezdí na skejtu!

Kdyby na Dominiku Myslivcovou někdy přišly horší časy, může využít svého francouzského buldočka a nacvičit s ním nějaké pěkné číslo. Fendi je totiž kluk šikovný, dokonce se naučil jezdit na skejtu. Uvidíme je jednou třeba na Václaváku s kloboukem na drobné? A nebyla by to česká Barbie, aby nevymyslela něco extra. Takže žádné lehni, sedni nebo dones.

Pro českou Barbie není život se zvířátky nic nového. Nejprve měla po vzoru pravé blondýnky čivavu, kterou nosila v kabelce, pak malinké prasátko Louise a teď už nějaký ten pátek vychovává roztomilého Fendiho. Nutno říct, že jim to spolu moc sluší. Tedy ne proto, že by si byli podobní, byť se říká, že pejsek je vždycky podobného svému páníčkovi. Ale jsou zkrátka moc pěkná dvojka. A i když Dominika vypadá jako cukrová panenka, má celkem blízko ke sportu. Což přenesla i na svého čtyřnohého miláčka. Psů jezdit na skejtu je po sociálních sítích docela dost, ale Fendi je u toho tak nějak přirozeně kouzelný.

Za vším stojí známý trenér psů Matúš Giacko, který už všelijaké „šílenosti“ naučil nejednoho chlupáče. Pro Myslivcovou rozhodně dobrá zpráva, kdyby na kabelky nebylo, s Fendim si určitě nějak poradí, aby jim společná show něco vynesla. „Jsem na něj pyšná. A slibujeme, že tohle není poslední psí kousek, který jsme zvládli,“ usmívala se Dominika. Tak uvidíme, s čím ještě přijdou…
reklama

reklama

Myslivcová může na Fendim vydělávat: Její buldoček jezdí na skejtu!

Myslivcová může na Fendim vydělávat: Její buldoček jezdí na skejtu!