Přeskočit na obsah

Michael Jackson v Praze! Vystoupí jeho jediný oficiální dvojník Sergio Cortes!

V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. Jeho nezapomenutelný koncert, na kterém zněly největší hity a skladby z alba HIStory tenkrát sledovalo 130 tisíc nadšených fanoušků. Podobný zážitek si teď mohou zopakovat. Do Prahy totiž míří jedinečná, opravdová, dechberoucí a nezapomenutelná show s názvem Michael Jackson Live Tribute. Do Fóra Karlín ji 19. května přiveze jediný oficiální dvojník legendárního a všemi milovaného Jacksona, známý španělský umělec Sergio Cortes.

Zcela autentická podoba, hlas, pohyby, originální kostýmy. To všechno dělá z osmačtyřicetiletého rodáka z Barcelony jedničku mezi imitátory Krále popu. Sergio Cortes byl Michaelu Jacksonovi navíc blízký, spolupracoval s ním a dokonce za něho občas zaskakoval. Díky němu a jeho jedinečné show žije legendární zpěvák dál a fanoušci ho za to milují a naprosto ho respektují. Někteří dokonce nevěří, že to není jejich opravdový idol a žádají testy DNA. Natolik je Cortes důvěryhodným a dokonalým Jacksonovým dublérem. Po deseti letech od Jacksonovy smrti přiveze do Prahy událost, která nemá ve světě obdoby, a která se zásadně liší od všech alternativních poct Králi popu.

Jedinečná atmosféra
„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat,“ tvrdí pořadatelé této show pořádané na Jacksonovu počest. A rozhodně nepřehánějí. Díky identickému vzhledu umělce a také díky jedinečné hlasové podobě, bude bezpochyby běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům. K tomu, abyste se zcela pohroužili do světa nesmrtelného Michaela Jacksona, přispěje samozřejmě i skvělá choreografie a originální kostýmy.

Do Prahy se těší i samotný Sergio Cortes. „Michael byl populární na celém světě a vím, že měl a stále má velkou fanouškovskou základnu i v České republice. Věřím, že mu všichni společně vzdáme v Praze hold. Už se toho nemůžu dočkat.“ Nejznámější Jacksonovy písně ožijí v Praze 19. května v pražském Fóru Karlín.
reklama

reklama

Michael Jackson v Praze! Vystoupí jeho jediný oficiální dvojník Sergio Cortes!

Michael Jackson v Praze! Vystoupí jeho jediný oficiální dvojník Sergio Cortes!