Přeskočit na obsah

Masterpiece by Simona má novou příchuť Aloe vera a Bezinka

Modelka Simona Krainová ve spolupráci s týmem odborníků ze společnosti Nutrend rozšiřuje řadu kolagenových produktů a uvádí na trh unikátní kúru Masterpiece s novou příchutí Aloe vera a Bezinka. Masterpiece je jedinečný kolagenový elixír, který obsahuje vysoké množství tří druhů kolagenu a správně namíchaného poměru důležitých vitamínů a minerálů. Při pravidelném denním užívání zpomaluje stárnutí pleti a prospívá zdraví.

Balení kolagenového drinku Masterpiece by Simona obsahuje 30 sáčků, díky kterým nemusíte řešit dávkování produktu a jednoduše ho můžete mít vždy po ruce. Každý den si do vody, smoothie, džusu nebo čaje vsypete jeden sáček s účinnou směsí v prášku. Poté zamícháte a vypijete. Podle Ing. Lenky Vánské, ředitelky vývoje produktů ve společnosti Nutrend, pomáhá kolagen Masterpiece významně zkrátit čas potřebný na obnovu pojivové tkáně. Ideální je dodávat tento elixír tělu pravidelně, nejlépe v kombinaci s dodržováním zdravého životního stylu, správného stravování a dostatečného příjmu tekutin.

Jedinečný beauty produkt obsahuje vybranou kombinaci tří vysoce kvalitních kolagenů. Kolagenová směs je složena z hydrolyzovaného rybího kolagenu typu I, z hydrolyzovaného a i nativního kolagenu typu II, které se vyznačují vysokou vstřebatelností. Kromě toho účinná směs obsahuje vyhledávanou kyselinu hyaluronovou a další účinné látky, jako jsou zinek, jód, vitamín C, biotin a vitamín B3 ve významných dávkách a nově i koncentrát z aloe vera a květy černého bezu. Aloe vera hydratuje pleť a bezinka prospívá k detoxikaci celého organismu. Všechny tyto vysoce kvalitní ingredience přispívají ke zlepšení stavu pokožky, pomáhají v boji s celulitidou, podporují růst vlasů a nehtů.

„První drink Masterpiece jsme společně s týmem Nutrendu uvedly před dvěma lety. Díky pravidelnému užívání jsem přišla na to, že každá rutinní věc potřebuje nějaké zpestření. Chtěla jsem uživatelům kolagenu Masterpiece i sobě dopřát možnost výběru z více příchutí. Provedli jsme i drobné úpravy složení, a tak vznikl nový produkt, který poznáte jednoduše podle pastelově zelené barvy. Dnes už dávno vím, že nestačí pouze kvalitní kosmetika, o tělo a pokožku musíte pečovat i zevnitř. Pokud stále hledáte vánoční dárek pro své nejbližší, myslím, že máme pro vás skvělý tip. Navíc je to i zdraví prospěšné. V novém roce tak můžeme být všichni o trochu mladšíJ,“ říká Simona Krainová o nové verzi produktu Masterpiece.

Měsíční kúru Masterpiece by Simona zakoupíte od 1290 Kč v síti lékáren Dr. Max, v parfumeriích Douglas ČR a SK, na www.vivantis.cz, www.vivantis.sk,  a samozřejmě také na www.bysimona.cz.
reklama

reklama

Masterpiece by Simona má novou příchuť Aloe vera a Bezinka

Masterpiece by Simona má novou příchuť Aloe vera a Bezinka