Přeskočit na obsah

Má pozorného ctitele: Zpěvačka Aneta Veronika Horáková dostala nálož květin!

Tomu se říká udělat ženě hodně velkou radost. Konkrétně 150 krát. Právě tolik růží dostala krásná zpěvačka Aneta Veronika Horáková ke svým narozeninám od neznámého ctitele. Bohužel se nám nepodařilo zjistit, o koho jde. Víme pouze to, že pugét dodala společnost Florea.cz. Ani tam ale nic neprozradili.
 
Při pohledu na sexy blondýnku není samozřejmě náhoda, že jí muži padají k nohám. Úžasná postava a šestky prsa nenechají v klidu žádného chlapa (na její Instagram se mrkněte zde). Přesto, že je na různé pozornosti zvyklá, těchto 150 růží k pětadvacátým narozeninám jí udělalo obrovskou radost. „Která žena by nemilovala květiny? Podle mě je darování květin v Česku dost podceňovaná záležitost,“ usmívala se. Je jasné, že její ctitel si dal pořádně záležet, takováto kytice se nedostává každý den.
 
Aneta Veronika nechce nijak spekulovat o tom, kdo jí mohl růže poslat. „Asi někdo, komu se líbím,“ tvrdí zpěvačka, která už má za sebou několik zajímavých songů. Zároveň ale přiznala, že by jí radost udělala jakákoli kytice, klidně i natrhaná na louce. „Nezáleží, kolik těch květin je. Jde o samotné gesto.“ Bylo na ní však zřetelně vidět, že je dojatá. Pokud se někdy podaří odhalit neznámého fanouška, tak mu určitě ráda poděkuje osobně. Zatím se můžeme jen dohadovat a spekulovat…YouTube kanál krásné zpěvačky najdete zde.

Foto: archiv A.V. Horákové
reklama

reklama

Má pozorného ctitele: Zpěvačka Aneta Veronika Horáková dostala nálož květin!

Má pozorného ctitele: Zpěvačka Aneta Veronika Horáková dostala nálož květin!