Přeskočit na obsah

Letní přípravka aneb jak se dostat do formy

Léto už je skoro za dveřmi a je tedy nejvyšší čas nabídnout vaší pleti posilující a ozdravnou péči, aby nadcházející sezónu přežila bez větších šrámů. Vyřešit stíháte i drobné vady na kráse a získat tak postavu snů.

Pokud se chcete na letní sezónu opravdu dobře připravit, pak rozhodně nestačí jen nakoupit kvalitní ochranné přípravky proti UV záření. Myslete i na prevenci a nechte svá znaménka odborně zkontrolovat dermatologem. Nabídněte své pleti zvýšenou hydrataci. Zbavte se křečových žil a tuku v problematických partiích. Nezapomeňte vyřešit i nežádoucí chloupky a nadměrné pocení.

Sexy křivky

Stále ještě máte dostatek času nechat jednou pro vždy zmizet tuk v problematických partiích. Bonusem pro vás bude i viditelné zmírnění projevů celulitidy. Tedy pokud vsadíte na laserovou liposukci SlimLipo. „Jde o moderní chirurgický zákrok, pomocí něhož dochází k odstranění nadbytečných tukových tkání. Velkou výhodou laseru je především i to, že kromě samotného odsátí tuku dochází také ke zpevnění, stažení a vypnutí kůže. Díky této metodě dosáhnete vytoužené postavy téměř bez bolesti a dlouhé rekonvalescence, vysvětluje primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor z Kliniky YES VISAGE. Celý zákrok probíhá jen v lokální anestezii a bez nutnosti hospitalizace.

Intenzivní hydratace

Stejně jako vy se neobejde bez dostatečného pitného režimu, tak i vaše pleť potřebuje v teplých měsících zvýšený příjem hydratace. Pokud chcete udělat pro svoji pokožku maximu, vyzkoušejte plazmalifting, mezoterapii či ošetření Hydrobalance. Tato ošetření zajišťují obnovu důležitých stavebních složek pokožky až na buněčné úrovni i v jejích nejhlubších strukturách. Speciální aktivní látky jsou aplikovány do kůže pomocí mikrojehliček a poskytují jí hloubkovou hydrataci a regeneraci.

Co se domácí péče o pleť týká, pořiďte si kvalitní hydratační přípravky. Ideálně takové, které působí zvenku i zevnitř. Skvěle funguje kombinace přípravků, pleťového séra HYALURON ELIXIR a kapek HYALURON ELIXIR, pro vnitřní užití. Koupit je můžete z pohodlí domova na www.sayyes.cz.

Stop pocení

Přestože máte oblečení z kvalitních materiálů, musíte košile či trika měnit i třikrát denně? Podobně jste na tom i s ponožkami a o věčně zpocených dlaních ani nemluvě? Už jste zkusili snad všechno a nic nepomáhá? Zbavte zásoby antiperspirantů s nejistým efektem a vyřešte nadměrné pocení díky aplikaci botoxu. Princip účinku botulotoxinu spočívá v zabránění převodu vzruchů nervových vláken na potní žlázy a tím k dočasnému omezení nebo úplnému zastavení pocení v ošetřeném místě. „Účinek nastupuje pozvolna během 2 až 10 dnů, kdy potní žlázy omezují až takřka zastavují svou činnost. Efekt je vždy individuální. Přetrvává podle použitého množství látky 7 -12 měsíců, někdy i déle. Ačkoliv není výsledek trvalý, lze aplikaci botulotoxinu bez obav opět opakovat, přičemž s počtem opakování se efekt prodlužuje,“ prozrazuje lékař estetické a korektivní medicíny MUDr. Milan Junášek z Kliniky YES VISAGE.

Lehký krok
Trápí vás křečové žíly? Chcete se jich zbavit rychle a bezbolestně a zároveň nemuset podstoupit zdlouhavou rekonvalescenci? Pak je pro vás jako stvořená metoda VenaSeal, kdy se za pomoci speciálního lepidla postižená žíla jednoduše zalepí. Není však lepidlo jako lepidlo. A právě certifikované lepidlo z USA VenaSeal s prokázanými jedinečnými výsledky na několika tisících pacientech na světě, patří k tomu nejlepšímu na trhu. „Kromě jiného k jeho přednostem patří i perfektní manipulace, přesnější dávkování a umístění do postižené žíly,“ říká docent MUDr. Peter Baláž, cévní chirurg z Kliniky YES VISAGE. Zákrok trvá asi 20 minut a není třeba celková anestezie. Po zákroku se okamžitě můžete vrátit do běžného života a dokonce nemusíte ani nosit kompresivní punčochy.

Preventivní kontrola znamének

Kromě krásy je třeba před létem myslet i na své zdraví a nechat si odborně vyšetřit znaménka dermatologem. Zejména pak pokud máte pocit, že se nějaké znaménko zvětšilo či jinak změnilo. Každá změna znaménka je podezřelá. Proto byste měli co nejdříve navštívit dermatologa, který znaménko vyšetří dermatoskopem, případně ho vyřízne v lokální anestezii a nechá vyšetřit na histologii. Navíc jsou místa, kam si nevidíte a přesto tam znaménka máte. „Preventivní prohlídka nebolí a je lépe 100x vyšetřit zbytečně než jednou pozdě. Už při tloušťce 1mm melanom zakládá dceřinná ložiska jinde po těle (metastázy) a v té době již je zpravidla nevyléčitelný. Zatímco do tloušťky 1mm stačí k úplnému vyléčení znaménko prostě jen vyříznout. Pravidelnou kontrolu znamének dermatologem by měl každý absolvovat minimálně jednou ročně,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.
reklama

reklama

Letní přípravka aneb jak se dostat do formy

Letní přípravka aneb jak se dostat do formy