LED Bed vám změní život

Cítíte se unavení, trápí vás problémy se zdravím nebo máte nezdravou pleť? Sportujete a chcete zvýšit váš výkon? Potřebujete si dobít energii? Na český trh přichází jedinečný přístroj založený na bázi fototerapie – LED Bed.

A co je vlastně LED Bed? Jedná se o lůžko obsahující 28 000  LED diod, do kterého se pohodlně uložíte. Aplikace LED světla na tkáň  zajistí průchod fotonů prostřednictvím intenzivního červeného, modrého a infračerveného světla do buněk. Tím se začnou buňky samovolně ozdravovat a regenerovat, ať již se jedná o pokožku, sliznice nebo i orgány.

Led Bed geniálně zajistí velké a okamžité okysličování buněk v celém těle. Ozdraví vaší krev, doslova ji rozproudí a organismus se začne překvapivě rychle regenerovat.

Jednoduchá a přesto geniální metoda – fototerapie nebo chcete-li fotobiomodulační terapie.

Tato unikátní technologie spojená s nejmodernějším přístrojem LED Bed poskytuje jedinečnou možnost, jak výrazně zlepšit celkový zdravotní a fyzický stav. Velmi často se rovněž využívá jako podpora po operacích, doslova  nakopne váš imunitní systém, podporuje hojení po úrazech a pro dámy, které dbají o svoji pleť zajistí potřebnou produkci kolagenu a elastinu pro pokožku.

Přístroj pro celkové ozdravení vašeho těla, pro kompletní regeneraci organismu, pro zdravou a krásnou pleť. Ve sportovním světě navíc pomáhá zvýšit výkonnost již po několika hodinách regeneruje organismus po náročném výkonu. Ve světě krásy prokazatelně po pár kúrách zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji.

Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšeného okysličení a detoxikace, protože pokožka je posílena drobnými krevními buňkami, následuje zlepšená přirozená oprava a tvorba zdravé kůže. Kožní buňky rostou o 150% až 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se také zlepší její struktura  a úroveň vlhkosti.

Tato novinka na českém trhu vám doslova změní život a dobrá zpráva je, že je dostupná pro všechny. Jedna cca 20-ti minutová kůra vás vyjde na necelých 1000 Kč, včetně úvodního mikroskopického vyšetření, kde sami uvidíte vaši krev před a po zákroku. Rozdíl bude znatelný a důkaz o tom, že Led Bed je geniální dostanete okamžitě.

Led Bed nám ve zkratce nabízí být zdravý, krásný a mladý. Není to klišé ani vtip. Díky několika procedurám pro sebe a naše zdraví uděláme moc. Nemusíme dělat kompromisy mezi zdravím a krásou. Led Bed nabízí vše v jednom. V současné době jsou v celé ČR pouze 2 tyto přístroje. Jeden zde v Praze a druhý v Brně.  Vzhledem k tomu, že se však jedná o naprostou novinku a světový unikát, můžeme věřit, že těchto přístrojů zde bude daleko více.

Předchozí článekPourchaire stále vede šampionát F4, Staněk nejlepším nováčkem sezóny
Další článekHvězda Modrého kódu Jakub Štěpán hraje neskutečně krásně na klavír

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno