Přeskočit na obsah

Latexová sexy domina Barbie: Český showbyznys má novou hvězdu!

Na české scéně populární hudby se rodí nová hvězda! Kdo by si dnes vzpomněl na růžovou Barbie Dominiku Myslivcovou? Ta je momentálně těhotná a už nějakou dobu prakticky nic nedělá, jen vysává své bohaté nápadníky. Což je ale voda na mlýn pro krásnou Slavěnu. Zdá se, že zabere volné místo růžové Barbie! (A možná ty nápadníky vysává spíš bičem, liška podšitá) 

Krásná blondýnka vystudovala strojní fakultu v Brně, sama si píše písničky a momentálně chystá celou kolekci různých songů, ze kterých nám spadnou brady. Ty její fanoušci, kterých přibývá doslova každý den, uslyší v nejbližší době. Slavěna chce být známá po celém světě, našlápnuto má zatím docela slušně. Zajímavé na ní je i to, že má velmi dominantní sklony, čímž se nijak netají. Miluje latex a vzrušuje ji ho nosit. Čekejte tedy opravdovou sexy dračici. 

Nyní se připravuje na velkou událost. Bude totiž dělat předskokanku na velkých koncertech zahraniční megahvězdy, která má miliony sledujících na sociálních sítích. O něčem takovém se drtivé většině tuzemských zpěvaček může maximálně jen zdát. Pro Slavěnu je to však realita, tahle kočka zkrátka žije svůj sen na plné pecky a nehodlá slevit ani o kousek. Což je dobře. Protože kdo nemá velké cíle, většinou upadne v zapomnění. To ale s největší pravděpodobností nebude její případ. O ní ještě hodně uslyšíme!
reklama

reklama

Latexová sexy domina Barbie: Český showbyznys má novou hvězdu!

Latexová sexy domina Barbie: Český showbyznys má novou hvězdu!