Přeskočit na obsah

Krásná Ukrajinka hlásí návrat: Kšefty na sebe nenechají dlouho čekat

Původem je z ukrajinského Doněcku, kde to v posledních letech opravdu není na spokojený a bezpečný život. V části země stále zuří válka, přesto se Oleksandra Mykoliuk často vrací domů. Táhne jí to ke kořenům, i když ví, že větší budoucnost má v Praze, kterou také miluje. Před pár dny znovu dorazila do české metropole a už je zase v centru dění.

Před několika měsíci o ní některá tuzemská média psala jako o novodobé Angelině Jolie. Ona to sice se smíchem odmítala, ale při pohledu na sexy brunetku je zřejmé, že některé společné rysy s hollywoodskou superhvězdou tam opravdu jsou. „Angelina je krásná baba. Já jsem jenom obyčejná holka,“ usmívala se skromně Oleksandra. Myslíme si o tom své, ale nebudeme jí to tedy vymlouvat. V každém případě, jen co se vrátila do Prahy, už se jí ozvalo několik předních firem s nabídkami na práci. Není se co divit – postavička sexbomby  k nakousnutí, elegantní vystupování, krásná tvářička. Kdo jiný by vás měl reprezentovat, kdo jiný by měl upoutat vaše zákazníky? Navíc perfektní ruština, ukrajinština, angličtina a čeština. A představte si, že v Praze studuje dvě vysoké školy najednou.

Její výhodou je bezesporu i fakt, že nemá problém s českým jazykem, jako mnoho cizinců. „Když chci někde bydlet, je pro mě samozřejmostí naučit se místní řeč,“ má jasno Oleksandra. Dokonce se proslýchá, že by si měla zahrát v jednom připravovaném filmu. „Asi už nechtějí tuctové oplácané blondýny, kterých je všude plno,“ směje se sexy Ukrajinka. Už vážně ale dodává: „Uvidíme, třeba to nakonec ani nevyjde. Ale už jenom ten zájem mě potěšil.“ Tak že by nakonec opravdu dopadla jako Angelina Jolie?
reklama

reklama

Krásná Ukrajinka hlásí návrat: Kšefty na sebe nenechají dlouho čekat

Krásná Ukrajinka hlásí návrat: Kšefty na sebe nenechají dlouho čekat