Přeskočit na obsah

Krásná Štroffeková slaví 19. narozeniny: Dostala úžasný pugét růží!

Jedna z finalistek zrušeného ročníku České Miss Essens Adéla Štroffeková má zřejmě velmi pozorného ctitele či fanouška, kterého by jí mohl každý závidět. Ke svým devatenáctým narozeninám, které slaví právě dnech, totiž dostala neskutečný pugét růží. Počet květin vás ohromí – 219!

Pokud by se letos finále České Miss Essens konalo, Štroffeková by byla jednou z horkých favoritek na korunku královny krásy. Není se čemu divit, absolventka střední pedagogické školy je opravdu sexy. Přesto je nutné říct, že tolik růží najednou za celou svoji kariéru v showbyznysu drtivá většina slavných krásek nikdy nedostala. Kurýr od firmy florea.cz, kde byly objednány, měl co dělat, aby je vůbec unesl. „Hrozně moc mě to potěšilo. Každý holka dostává ráda květiny, já samozřejmě nejsem výjimkou,“ usmívala se viditelně dojatá Štroffeková.

Přesto, že letos v miss zářit bohužel nebude, neznamená to, že by pověsila modeling na hřebík. Spíš právě naopak. Nabídek má hodně a dá se předpokládat, že jich bude stále přibývat. Zároveň se Adéla chce soustředit na studium vysoké školy, ráda by jednou učila děti. A mít takovouto paní učitelku – hm, na to budou její žáčci vzpomínat ještě v padesáti.

Foto: se souhlasem florea.cz a Adély Štroffekové
reklama

reklama

Krásná Štroffeková slaví 19. narozeniny: Dostala úžasný pugét růží!

Krásná Štroffeková slaví 19. narozeniny: Dostala úžasný pugét růží!