Přeskočit na obsah

Krásná Miss Kasanová jenom září: Jde z práce do práce, firmy se o ní perou

Možná už neplní obden přední stránky bulvárních médií, o to více si však užívá nejen pracovních nabídek, ale vlastně i života jako takového. Miss Face Czech Republic z roku 2017, Kateřina Kasanová, je v poslední době na roztrhání. A rozhodně si nestěžuje, spíš naopak.

Když se loni rozešla s Benem Cristovaem, někteří lidé si mysleli, že je to její konec. Tvrdili, že si v showbyznysu už ani neškrtne. Kasanová však všem těmto škarohlídům ukázala, jak moc se pletli. „Mám teď tolik práce, že nevím, kam dřív skočit. Nikdy jsem nebyla holka, která by ležela doma na gauči a koukala na telenovely. Takže jsem ráda, i když je to teď malinko extrém,“ usmívala se rodačka ze Semil, která však už nějaký ten pátek žije v Praze. Kvůli její práci je to samozřejmě logické. „Domů se pořád vracím ráda. Ale neumím si představit, že bych do Prahy jen dojížděla.“

Jedenadvacetiletá absolventka Obchodní akademie v Jablonci nad Nisou se netají tím, že kromě modelingu by ráda zkusila herectví. „Začít třeba nějakou malou rolí, to by bylo fajn. A kdo ví, co by z toho bylo,“ směje se. Pro všechny producenty tak jasný vzkaz, že je pro ně volná a téměř ke všemu svolná. V rámci herectví, samozřejmě. Ať to s filmy či seriály dopadne jakkoli, prioritou je pro Kateřinu samozřejmě modeling. V portfoliu už má celou řadu velkých firem a zdá se, že stále větší zájem je i ze zahraničí. „Tuhle práci miluju. Ráda se totiž setkávám s lidmi, poznávám nové země i kultury,“ dodala slečna, která Českou republiku v roce 2018 reprezentovala na prestižní Miss World.
reklama

reklama

Krásná Miss Kasanová jenom září: Jde z práce do práce, firmy se o ní perou

Krásná Miss Kasanová jenom září: Jde z práce do práce, firmy se o ní perou