Přeskočit na obsah

Krásná Lia Kees je zpět: Život je víc než šlechtění před zrcadlem!

Vypadá jako panenka, mnoho mužů o ní sní. Není se čemu divit, Lia Kees opravdu patří mezi nejkrásnější ženy u nás. Ovšem ona sama krásu nevnímá jako něco, na čem by měla svůj život stavět a neřešit nic jiného. Je totiž velmi pracovitá a ráda se spoléhá sama na sebe.

Při pohledu na Liu si někdo možná může myslet, že nedělá nic jiného, než že chodí po nákupech, maká ve fitku, aby měla dokonalou postavu a vybírá šminky, které ji udělají ještě dokonalejší. Maximálně to sem tam proloží solárkem, což je vrcholem jejího dne. Realita je ale v mnohém odlišná, přesto si Liu často lidé berou do úst právě proto, jak vypadá. Zejména sociální sítě jsou v tomto ohledu velmi „výživné“. „Neřeším to. Lidé jsou různí. Kdo mě zná, tak dobře ví, jaká opravdu jsem,“ nedělá si z ničeho těžkou hlavu.

V poslední době řešila hlavně rozchod. Teď už se ale vrací zase plnohodnotně zpět. Posílená a odhodlaná hodně dokázat. Tvrdě na sobě pracuje a pokud je to vůbec možné, je snad ještě o něco více sexy, než dříve. Nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat. Má za sebou kampaň na spodní prádlo značky Provoque, byla v prestižním zahraničním magazínu Merlaine, rozhovor s ní vyšel ve fashion časopise Touch. „Také jsem dokončila coachingovou akademii, právě tímto směrem chci svůj život posouvat.. Ustála jsem mediální útoky i šikanu, a i když to pro mě bylo těžké, jsem silnější a jdu dál.“ Držíme palce!
reklama

reklama

Krásná Lia Kees je zpět: Život je víc než šlechtění před zrcadlem!

Krásná Lia Kees je zpět: Život je víc než šlechtění před zrcadlem!