Přeskočit na obsah

Krásná Kubíčková po operaci: S prsy jsem teď maximálně spokojená!

Říkáte si, že modelka má úžasný život, nemusí v podstatě hnout prstem a chlapi jí padají k nohám? Možná ve velmi výjimečných případech, jinak na sobě musí stále pracovat. A občas si také nechat pomoci. Tak jako Kristýna Kubíčková, který podstoupila augmentaci prsou.

 Důvodů, proč si nechat upravit ňadra, může být mnoho. V případě Miss Earth z roku 2016 šlo výhradně osobní pocit. Hodně zhubla a na prsou to bylo znát. Jako každý zásah do těla, tak samozřejmě i augmentace, v první fázi bolí. Po probuzení z narkózy si tak Kristýna vytrpěla své. Jak ale sama říká, domů šla hned druhý den a za necelé dva týdny už bolest v podstatě necítila.

„Samozřejmě, že teď mám i vyšší sebevědomí. Ale je to hlavně tím, že se všechno povedlo na jedničku,“ usmívá se kráska, kterou využila implantáty Motiva. Na trhu jde v podstatě o to nejlepší, co si mohla vybrat. „Jsem maximálně spokojená! Všem ženám rozhodně doporučuji.“

Je jasné, že implantáty Motiva můžete vybírat z mnoha velikostí. Více než typů implantátů jistě uspokojí i ty nejnáročnější ženy, navíc mají k dispozici čtyři stupně projekce a dva typy povrchů. Zkrátka stačí si pouze vybrat a pak vše konzultovat s plastickým chirurgem.
reklama

reklama

Krásná Kubíčková po operaci: S prsy jsem teď maximálně spokojená!

Krásná Kubíčková po operaci: S prsy jsem teď maximálně spokojená!