Přeskočit na obsah

Kdo říká Šebrlemu bonbonožrout?

Herečka Tatiana Vilhelmová se před svou divadelní premiérou zastavila na představení novinek ze světa Captain Candy, ze světa, kde se ocitnete ve sladkém ráji. Designové obchody připomínající pirátskou loď plnou sudů s poklady nabízí vše, co si ve světě sladkostí umíte představit.

Najdete zde želé, sladké i kyselé, karamely, čokoládové bonbony, marshmallow, nepřeberné množství pendreků, perel, různé tvary, barvy i chutě. „Miluju lékořici, čokoládu a všechno, co obsahuje oříšky,“ rozvášnila se jedna z našich nejkrásnějších hereček Tatiana Vilhelmová. A co mají její děti nejradši? „Moje děti mají rádi zase všechno z želé, takové ty svítivé hady, medvídky, kyselý rybičky, tohle já nemusím, ale děti to milujou,“ říká Vilhelmová. Na akci se potkala také s moderátorem zpráv televize Prima Romanem Šebrlem. „Co se týče laskomin a cukrovinek, já to mám dané tak, že buďto odolám nebo absolutně neodolám, ale už od malička mi táta říkal bonbonožrout,“ směje se Roman Šebrle.

„Neodolám karamelkám a takovým těm červeným pendrekům s bílou náplní, ty lékořicové moc nemusím, ale ty ovocné mám rád,“ dodává slavný sportovec a moderátor. „Bonbonožrout je docela originální přezdívka,“ říká Jakub Štěpán, herec, který se ujal role moderátora. Znáte ho jako záchranáře ze seriálu Modrý kód. „Nelíbila se mi,“ dodává s úsměvem charismatický Šebrle. Moderátorce Štěpánce Duchkové zase uchvátila jiná laskomina. „Mně největší radost udělá, když mi chce někdo věnovat něco sladkého, kandované pomeranče v mléčné čokoládě, ty jsou naprosto dokonalé,“ prozradila Duchková, která na akci dorazila se svými dvěma syny. „Jsou tu jako v ráji, nevidí, neslyší, jen sbírají do sáčku vše, nač mají chuť, což je v podstatě všechno,“ směje se Štěpánka Duchková. Odměnu za vysvědčení již tedy mají, a kam se chystají na letní prázdniny? „Synové každý rok chodí na takové ty příměstské tábory a mezitím se chystáme celá rodina na pyrenejský poloostrov, rádi bychom ho trochu projeli autem a objevily jeho krásy,“ svěřila své záměry na léto Štěpánka. „Na dovolených jsme docela akční, já jezdím na paddleboardu a synové zase milují vodní lyže,“ dodává známá moderátorka.

 Jakub Štěpán, hvězda Modrého kódu, rád mlsá společně s přítelkyní. „Máme rádi sladké, ale přítelkyně má alergii na lepek, takže může jen některé,“ říká herec a moderátor Jakub Štěpán. „Když to na mě přijde, tak jsem schopný zkombinovat kyselé se sladkým, takový tak trochu kachní žaludek,“ směje se sympatický herec. „Takže vydržím ledacos. Nedělá mi problém  třeba zkombinovat chipsy s čokoládou, do toho si dát jablko, nemám s tím problém,“ dodává. Takovou kombinaci by mu mohla závidět leckterá žena, milující sladké, protože Štěpán má tu výhodu, že na jeho linii se jeho sladká vášeň nikterak neprojevuje. Peče mu doma jeho přítelkyně? „Dokonce někdy i buchty, a protože má alergii na lepek, tak je nemůže ochutnat, nevím jak to dělá, ale jsou skvělé,“ chválí svou přítelkyni Jakub Štěpán.

Do světa lahodných cukrovinek Captain Candy zavítal i čím dál více populární a talentovaný zpěvák Pavel Callta. Ten pro své fanoušky chystá nový letní singl Nedotknutelní. „Tenhle klip vznikl velmi spontánně. Tenhle singl bude o svobodný mysli, o nirváně v myšlenkách, o rozhodnutí něco změnit a taky trochu o lásce a dobrodružství,“ říká pohledný Pavel Callta.

Foto: Captain Candy
reklama

reklama

Kdo říká Šebrlemu bonbonožrout?

Kdo říká Šebrlemu bonbonožrout?