Přeskočit na obsah

Katie Kei neúspěch v The Voice Česko Slovensko neodradil

Ačkoli nadějná zpěvačka Katie Kei, vlastním jménem Kateřina Kolčavová, nepostoupila do dalšího kola pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko, nehodlá pověsit svou milovanou profesi na hřebík a do světa právě pouští svůj zbrusu nový videoklip k singlu Stop. Nebudou si teď porotci soutěže trhat vlasy a litovat svého rozhodnutí?

Katie má za sebou mnoho pěveckých úspěchů. Účinkovala v muzikálu Marry Poppins, vyzpívala si první místo v soutěži Diamonds Voice a dostala se do TOP 5 grand finále americké soutěže WCOPA, kde rok před Katie reprezentovala Českou republiku vítězka páté řady Česko Slovenská Superstar, Tereza Mašková. Pro tentokrát se porota však neotočila. Teprve devatenáctileté blondýnce nejvíce uškodil krátký časový úsek, kdy se porotci mohou otočit a vybrat si tak interpreta do svého týmu. „Kdyby se otočil, vybrala bych si Vojtu Dyka. Nejvíc mě na celé soutěži mrzí, že s porotou vůbec nejste v kontaktu. Ani jsem je nezahlédla, takže nemám žádný feedback ke svému vystoupení,“ uvedla Katie, která ten večer bravurně zazpívala píseň Believer od Imagine Dragons.

I přesto, že na otočných křeslech sedí profesionálové z hudební branže, tento rok se soutěž potýká s negativními komentáři od diváků, a to především směrem k porotě. Tam sedí za slovenskou část Jana Kirschner a rapper Kali, za českou stranu to je pak Vojtěch Dyk a Pepa Vojtek. Nejvíce lidi dráždí neustálé skákání do řeči u porotců mezi sebou, a to, zda zmáčknout či nezmáčknout tlačítko, které umožní vystupujícímu postoupit do dalšího kola. Záleží, především na tom, jak se porotci vyhecují a zmáčknou to společně nebo vůbec.

První nezdar ale mladinkou zpěvačku neodradil a po své prvotině písni Burn it down, natočila videoklip k songu Stop, který má sloužit jako povzbuzení pro lidi, kteří jakýmkoli způsobem bojují se šikanou. A v plánu má mnohem víc.
reklama

reklama

Katie Kei neúspěch v The Voice Česko Slovensko neodradil

Katie Kei neúspěch v The Voice Česko Slovensko neodradil