Přeskočit na obsah

Jak vzpomíná model Lukáš Veitl na svoji osudovou bouračku?

Představitelka Sid z primáckého seriálu ZOO a Sofie z muzikálu Okno mé lásky, herečka Michaela Pecháčková, se opět objevila na druhém castingu soutěže Muž roku, aby svými postřehy pomohla vybrat finalisty soutěže mužské krásy a sympatií. Přiznala, že i v divadelní šatně se chlapi probírají.

„V šatně probíráme kdeco, kosmetiku, recepty, vztahy a jasně i kluky. Teda, abych to uvedla ve správném pořadí, nejdřív ty kluky a pak teprve recepty. Je to takový náš informační kroužek. Je to osvěžující,“ smála se Míša, která se zúčastnila obou castingů a v duchu si tipovala kluky, které by ráda viděla na finále. „Pár tipů mám, ale sestavení finálové dvanáctky nechám na řediteli soutěže Davidovi Novotném. A uvidíme, jestli se tam ti moji vyhlídnutí probojují.“

Z fitka přiběhl účastníky castingu pozdravit finalista soutěže z roku 2020 a model Lukáš Veitl. Cesta k jeho úspěchu byla těžká. Z nemocniční postele se svojí disciplínou a cílevědomostí dostal tam, kde je. „Tenkrát jsem si dal cíl, že se chci vrátit k naturální kulturistice. Pak přišel Muž roku a začalo se to nabalovat. Chce to důslednost, neslevit a pořád na sobě pracovat,“ uvedl Lukáš Veitl, který v červnu končí studium ekonomie a managementu a bude se pyšnit inženýrským titulem. Přesto si někdy vzpomene na chvíle, kdy měl osudnou bouračku. „Nejhorší je, když jedu v autě a řídí člověk, kterému moc nevěřím. Když jsme si v Casablance brali taxíka, málem jsem to nevydržel, bál jsem se. Sám ale řídím a mám opravdu respekt. Člověku se pootevřou oči, až když se něco stane,“ uvedl Lukáš Veitl, jehož velkým koníčkem je cestování. Letos s přítelkyní plánují cestu po Asii. V prostorách sídla Pojišťovny VZP, a.s. budoucí finalisty soutěže Muž roku 2023 vybírali také moderátorka Zuzana Bubílková, hudebník Gabriel Grillotti, předsedkyně představenstva PVZP, a.s. Halina Trsková a samozřejmě prezident soutěže Muž roku David Novotný. Představení finalistů Muž roku 2023 se uskuteční na tiskové konferenci 5. června.
reklama

reklama

Jak vzpomíná model Lukáš Veitl na svoji osudovou bouračku?

Jak vzpomíná model Lukáš Veitl na svoji osudovou bouračku?