Přeskočit na obsah

Hledač talentů Rašner má další objev: Krásná Magdaléna má před sebou skvělou budoucnost

Známý moravský fotograf a hledač talentů Jiří Rašner má na pažbě další zajímavý zářez. Před jeho objektivem totiž skončila dvaadvacetiletá Magdaléna Bendová a nutno říct, že Rašner znovu ukázal, že má na vycházející hvězdičky čich. O této kočce totiž ještě určitě hodně uslyšíme.

Kdybyste Jiřímu Rašnerovi řekli, že má tři dny na to, aby našel neokoukanou tvář, která má však na to, aby se uplatnila v českém showbyznyse, stoprocentně vám ji přivede. Někdo má talent na skok do výšky, jiný je matematický génius a další prostě umí odhadnout ženskou krásu a její potenciál. Magdaléna Bendová je přesně takový příklad. Pochází a žije v malé vesničce Čechyně u Rousínova  Přestože podniká a v Praze spolupracuje s estetickým centrem a stomatologickou klinikou, modeling byl vždycky její velkou vášní. A při pohledu na ní je evidentní, že by byl velkých hřích nechat zahálet takový výtvor matky Přírody. 

„Modeling mě vždycky lákal, asi jako každou holku. Ale moc jsem se do ničeho nehrnula, hlavně kvůli práci,“ usmívá se sympatická blondýnka, která miluje jízdu na koni a také vyznává zdravý životní styl. Takže pánové, s bůčkem (ať už kolem pasu nebo na talíři) byste u ní asi moc nepochodili. „Uvidíme, jak mi to půjde, třeba se nebudu líbit,“ tvrdí skromně Magdaléna. My bychom si klidně vsadili poslední korunu na to, že se líbit bude. Tak schválně, kdy myslíte, že si ji vyhlédne první velký klient? A jaká značka to bude…?

A pokud byste se chtěli podívat, v čem Magdaléna podniká, máte šanci zde: https://www.estetikcare.cz/procedury
Nebo zde:
https://instagram.com/yesdental_clinic?igshid=1qekqin6xcu1i
https://instagram.com/estetik_care_clinic?igshid=15jhsfbw0s0zh
reklama

reklama

Hledač talentů Rašner má další objev: Krásná Magdaléna má před sebou skvělou budoucnost

Hledač talentů Rašner má další objev: Krásná Magdaléna má před sebou skvělou budoucnost