Přeskočit na obsah

Finále Miss Princess: Myslivcová myslí na děti a důchodce!

Finále Miss Princess už se nezadržitelně blíží, koná se v úterý 3. prosince od 18. hodin v divadle Broadway. Lístky se na pokladně stále ještě dají sehnat. Ale i když je o prestižní soutěž zájem, její zakladatelka Dominika Myslivcová myslí na lidi, kteří mohou mít hlouběji do kapsy. Pro školy, školky, zvláštní školy a seniory je totiž vstup zdarma!

O Dominice Myslivcové si můžete přečíst spoustu věcí. Pro jedny zlatokopka, pro další arogantní blondýna a tak dále. Zkrátka ne každý ji miluje tak, jako její fanoušci. Na druhou stranu, myslet si o ní můžete naprosto cokoli, nejspíš jí to i bude jedno, ale rozhodně jí nejde nařknout z toho, že by nemyslela na jiné lidi. Pravidelně se věnuje charitě, speciální akci teď připravila i na Miss Princess. „Chci, aby si soutěž mohli užít všichni. Chápu, že pro někoho je každá koruna dobrá, proto jsem se rozhodla, že děti se školek, základních či zvláštních škol a důchodci budou moci přijít zcela zdarma,“ usmívala se růžová Barbie. 

O tom, že show, kterou moderuje právě Dominika spolu se zpěvákem Josefem Vágnerem bude mít grády, není třeba pochybovat. Chystá se parádní podívaná, navíc hvězdná bude i porota. Jen namátkou do ní usednou třetí nejkrásnější žena planety Klára Vavrušková, II. Česká vicemiss 2019 Karolína Kokešová, majitelka Šenýr bijoux Olga Kopalová, jejíž společnost vyrobila nádherné korunky, a řada dalších. Takže pokud máte čas, nenechte si tento večer ujít. Začíná se 3. prosince od 18. hodin.

Foto: archiv Miss Princess
reklama

reklama

Finále Miss Princess: Myslivcová myslí na děti a důchodce!

Finále Miss Princess: Myslivcová myslí na děti a důchodce!