Přeskočit na obsah

Dominika Myslivcová na rozcestí: Co bude dál? Láska, nebo kariéra?

Každý člověk bez výjimky občas stojí na rozcestí a řeší, kudy se dát. Některá cesta může být vyloženě špatná a rovnou ji správně zavrhne. Nakonec přesto většinou stojí před dilematem. V případě Dominiky Myslivcové je to láska vs. peníze a luxusní život v bavlnce, na který je zvyklá. Oboje nejde. Dočkáme se tedy brzkého konce růžové blondýnky, nebo od ní naopak ještě uvidíme další velké věcí?

Česká Barbie není pouze držitelkou českého rekordu na YouTube, kde má její hit Barbie Girls téměř 80 milionů shlédnutí. Také je asi největší sběratelkou nádherných květin. Když se podíváte na její Instagram, úžasnými pugéty se to tam jen hemží. Chtěli jsme vědět, kdo za tím stojí. Zjistili jsme, že největší podíl na této sbírce má společnost Florea, kterou Dominice domluvil na spolupráci její manažer. Je jasné, že Myslivcová toho ráda využívá a květiny dostává prakticky na všech akcích, kde se objeví a samozřejmě na svá nejrůznější výročí. Málokterá VIP osobnost v Česku se může něčím podobným pochlubit. Samozřejmě se říká, že Antonín Charouz není pouze manager. Ale jak to mezi nimi je doopravdy, to asi vědí jen oni dva. Faktem je, že Dominika tvrdí, že je se svým managerem moc spokojená. Ostatně, fotky ze společných dovolených také o něčem mluví.

Co ale teď vlastně blondýnka dělá? V poslední době to tak trochu vypadalo, že neví, kudy dál. „Po narozených krásných synovců jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych už také chtěla rodinu. Ale rozmyslela jsem si to. V pětadvaceti ještě nejsem tak stará, abych se vzdala kariéry,“ uvažuje Dominika. Co to znamená konkrétně? Dodělat vysokou školu, točit filmy a písničky pro její fanoušky, věnovat se studiu anglického jazyka a tak dále. Na sociálních  sítích naznačovala, že má nového přítele. Zdá se však, že to není až tak horké. Dominika je zvyklá na luxus a rozmazlování a je dost možné, že proto jdou vztahy stranou. „Už jsem nevěděla, co mám novinářům říkat. Tak jsem tvrdila, že můj přítel není Čech. Ale hned mě začali stalkovat ze zahraničí. Chlapi mě nezajímají. Prostě nemám zájem o muže, kteří mě na dovolenou berou ekonomickou třídou nebo nabízejí jako dárek auto, o kterém pak zjistím, že ho mají na leasing. Svůj luxusní život mám ráda, sama si vydělávám dost díky YouTube, filmům, písničkám a reklamám. Od svého budoucí partnera chci nějakou úroveň a hlavně mi nesmí zakazovat moji práci,“ má jasno Myslivcová.

Vypadá to, že to s kariérou myslí opravdu vážně. Má novou stylistku Simonu Pechalovou, novou kondiční trenérku Tímeu Trajteľovou, která v tomto oboru hraje extraligu. A dokonce i nového hudebního manažera, producenta Honzu Gajdoše. „S Dominikou je skvělá spolupráce. Ví, co chce, což je v branži důležité. Věřím, že spolu uděláme hodně zajímavých věcí,“ usmívá se Gajdoš, který v českém showbyznysu platí za zkušeného matadora.

Před pár dny Dominika spolu s dalšími inluencery nazpívala průvodní song k charitativnímu projektu Neboj se říct. Ten si klade za cíl pomáhat mladým lidem v nouzi. „Plně se s tím ztotožňuji. Ta myšlenka je úžasná a na tom projektu chci dál pracovat,“ přiznala Dominika, kterou v blízké budoucnosti čeká velký filmový projekt s herci z L.A. Ale není to jediná věc, které se momentálně věnuje. „Dokončujeme Román pro muže s Markem Vašutem, mám před sebou nazpívání písničky k tomuto filmu s Martinem Maxou. Jmenuje se Věk jsou jen čísla a na spolupráci s Martinem se moc těším.“

Chlapi tak jdou zřejmě definitivně stranou. Neměla by na ně vlastně ani čas a ve chvíli, kdy by chodila s někým žárlivým, stejně by měla doma peklo. A ještě jedno velké přání Dominika má. Touží po tom, aby se za ní do Prahy přestěhovala maminka Natalie, jejíž specialitou je focení malých mimin. „Je to nejlepší fotografka, kterou znám,“ chválí ji Myslivcová. Je logické, že v metropoli by mohla profesně růst. V poslední době se „točí“ i kolem automobilových závodů a firmy si ji najímají na nejrůznější akce. „Snad to vyjde. Je opravdu mou největší kámoškou a v Praze bychom si mohly žít náš krásný růžový život. Teď jsme spolu na festival v Karlových Varech a chceme si to užit mezi náma holkama.” Tak uvidíme, jestli to Dominice všechno vyjde , držíme jí palce.

Foto: sociální sítě
reklama

reklama

Dominika Myslivcová na rozcestí: Co bude dál? Láska, nebo kariéra?

Dominika Myslivcová na rozcestí: Co bude dál? Láska, nebo kariéra?