Přeskočit na obsah

Doctor PP se fotil s polonahými dívkami. Může za to fotograf Jakub Ludvík

Známý fotograf celebrit Jakub Ludvík za svůj život už nafotil desítky, ne-li stovky herců zpěváků, umělců a modelek. Při takto velkém množství zkušeností s fotografií je někdy dobré si zabilancovat. Po vzoru kolegy Helmuta Newtona se rozhodl udělat něco jako svojí životní bibli, obří bílou knihu, která bude mít kolem 530 fotografií.

Aby tuto knihu naplnil, je potřeba stále doplňovat portfolio. Proto si pozval do svého ateliéru v centru Prahy právníka a celoživotního rockera Doctora PP, který se svěřil, co ho na focení láká. „Fotím se, protože rád vidím holky ve spodním prádle. Jakmile mi Jakub Ludvík dal tuto nabídku, okamžitě jsem souhlasil. Jakub je slavný fotograf a je slavný díky tomu, že hodně krát fotil mě. Tím se dostal až na českou špičku ve fotografii. A protože fotí opravdu krásně, tak se rozhodl, že si udělá svojí knihu, kde samozřejmě nesmím chybět.“

Aby to nebylo jen tak obyčejné fádní focení, Jakub přizval ke spolupráci dvě krásné modelky. A kdo si myslí, že byly oblečené, je na velkém omylu.

„Já už jsem několikrát fotil s takto obnaženými holkami. Pravda je, že když už se člověk fotí více jak půl hodiny, tak už se trápí, protože to je fakt dlouhá doba. A takové ty věci, co by každý řekl, že jsou krásné, se po tak dlouhé době trochu okoukají. Už vám ani nepřijde, že vedle vás stojí krásná, polonahá slečna. Což je trochu škoda,“ řekl Doctor PP před samotným focením a tím dal najevo, že vlastně vůbec není nervózní a ví, do čeho jde.

Proto nezbývalo nic jiného, než se převléci do předem pečlivě vybraného outfitu, nalíčit Doctora PP i holky a hlavně si dát skleničku pravého šampaňského a může se jít pracovat.

Foto: Herminapress
reklama

reklama

Doctor PP se fotil s polonahými dívkami. Může za to fotograf Jakub Ludvík

Doctor PP se fotil s polonahými dívkami. Může za to fotograf Jakub Ludvík