Přeskočit na obsah

Co rozpláče Danielu Šinkorovou?

Kam vstoupí, tam rozdává úsměvy. Žena mnoha talentů Daniela Šinkorová, je pověstná svou pozitivní energií, kterou zahrnuje své kolegy i fanoušky. Kde ji ale bere? Herečka se jako správná umělecká duše prý ráda obklopuje krásnem a zajímavými lidmi.

„Krása vás pohladí na duši a je nesmírně důležitá. Jsem ten typ člověka, který se rozpláče nad malebným západem slunce u moře. Miluji, když potkám nádherného člověka. To není jenom o vzhledu, ale o tom, jak se chová, pohybuje, jak mluví, jak voní…“ rozplývá se herečka, kterou mnoho mužů i žen považuje za idol. Sama sebe prý ale za symbol krásy nepovažuje. „Pohled do zrcadla mi dobře spíš nedělá,“ dodává se smíchem.

Po létě stráveném na Sicílii se prý Daniela potřebuje dostat zpátky do formy. Italským dobrotám se odolává těžko, a jediné, kde prý nepřibrala, jsou nohy. Ty se nebála ukázat ani v krátkých šortkách v obchodu s luxusní kosmetikou Sabon. Daniela se do tvrdého tréninku pouští s vervou, odepře si i sladké a víno. „Také nedám dopustit na pořádnou péči o tělo, ze Sabonu odcházím vždy s plnými taškami,“ svěřila se herečka známá svou zálibou v kosmetice.

Foto: Sabon
reklama

reklama

Co rozpláče Danielu Šinkorovou?

Co rozpláče Danielu Šinkorovou?