Přeskočit na obsah

Chcete mít krásné vlasy? Nechte si poradit od sexy modelky!

Jestli se říká, že rodina je základ státu, tak pěkné vlasy jsou základem úspěchu. Představte si, že například na pracovní pohovor přijdete v umaštěných vlasech, každý vlásek jinak, prostě děs. Naštěstí dnes už existuje celá řada výrobků, které vám pomohou. Jde „jen“ o to vybrat ty nejlepší.

Je to jako třeba s auty. Jezdí jich hodně a docela dost z nich je také celkem kvalitních. Po jaké značce tedy sáhnout, proč právě tato a ne tamta? Často rozhodují detaily, ale co si budeme povídat, právě ty jsou nakonec nejdůležitější. S vlasy je to velmi podobné, respektive s péčí o ně. Vybrat si můžete z mnoha druhů kulem, fénů, žehliček a tak dále. „Je jasné, že při své profesi se o sebe musím celkově starat. Nemohu si dovolit předstoupit před klienta jinak, než dokonalá. A to nemyslím nijak namyšleně, tak to zkrátka je, za to si klienti platí,“ má jasno ukrajinská kráska Oleksandra Mykoliuk. Už několik let žije v Praze a postupně se z ní stává velmi vyhledávaná modelka, příležitostně se také postaví jako herečka před kameru. 

Její tajemství úspěchu nejsou hodiny trávené v koupelně. V první řadě jde o výrobky, které volí. „Nedám dopustit na značku BaByliss. Jejich věci jsou skvělé, cena přijatelná. Ať už jde o žehličku na vlasy nebo kulmu, ale i další produkty. Vždy jsem byla spokojená,“ prozrazuje svůj recept na skvělé vlasy. Své v tom jistě hraje i fakt, že spolupracuje s kadeřníkem Tomášem Arsovem, který u nás patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. V každém případě, pokud chcete vypadat perfektně, víte, kam sáhnout.

Foto: Kateřina Nováková
reklama

reklama

Chcete mít krásné vlasy? Nechte si poradit od sexy modelky!

Chcete mít krásné vlasy? Nechte si poradit od sexy modelky!