Přeskočit na obsah

Bude se snad Eliška Bučková vdávat? Přistihli jsme ji ve svatebních šatech

Česká Miss 2008, modelka, ale také zpěvačka Eliška Bučková je sice oficiálně single, ale nyní se objevila v nádherných svatebních šatech i se závojem. Chystá snad kráska, která za pár týdnů oslaví své 30. narozeniny svatbu? Dobrou průpravu by už měla, teď jen potkat toho pravého.

O víkendu se spolu s dalšími kráskami, jako byly Tereza Budková, Lea Šteflíčková i mnohé další, předvedla na Czech Fashion Week v severočeském lázeňském městě Teplice, a kromě různých dalších modelů, vynesla i nádherné, princeznovské šaty návrhářky Petry Vyoralové.

„Jsou nádherné. Alespoň na chvíli si můžu zahrát na princeznu. Pokud se budu jednou vdávat, tak takové bych si přála mít…,“ prozradila přání Bučková, které ale sekl třeba outfit ´slovenské Versace´- návrhářky Gabriely Giotto, sourozenců Ponerových i dalších návrhářů a návrhářek.

 „Módu miluju a jsem moc ráda, když mohu předvádět modely, které jsou kvalitní a krásné,“ podotkla Eliška Bučková, která byla celý den na nohou, prošla rukama vizážistů a stále se usmívala a měla dobrou náladu. „Je tu hodně skvělých lidí, venku je nádherně, co víc si přát…,“ užívala si atmosféru na lázeňské kolonádě Bučková, která si severočeský svátek módy velmi užívala.

Vše vyvrcholilo novinkami z návrhářské dílny Osmanyho Laffity, který představil zatím ve skromné podobě i novou kolekci svých unikátních brýlí, které jsou vyráběné jen v limitované edici. „Je to taková moje novinka, která je ale velice slušivá. Dneska jsme s Janou Slavíkovou a jejím manželem Romanem udělali takovou malou ochutnávku, ale už brzo představíme mnoho variant,“ dodal český návrhář kubánského původu.


Foto: Czech Fashion Week, Jaroslav Hauer
reklama

reklama

Bude se snad Eliška Bučková vdávat? Přistihli jsme ji ve svatebních šatech

Bude se snad Eliška Bučková vdávat? Přistihli jsme ji ve svatebních šatech