Přeskočit na obsah

Bonnie Tyler snad nestárne! Sedmdesátka není znát, přesvědčit se můžete za pár měsíců v Praze

Za dva roky sice Bonnie Tyler oslaví sedmdesáté narozeniny, málokdo by jí to ale tipoval. Zpěvačka, kterou již na konci března příštího roku čekají dva koncerty v Česku,  vypadá minimálně o generaci mladší. Mnozí by dokonce řekli, že jí to sluší víc, než na začátku její hvězdné kariéry! 

Na scéně je déle jak padesát let a stále koncertuje. A nutno říct, že o vystoupení legendární zpěvačky Bonnie Tyler, která se proslavila i díky svému charakteristickému chrapláku, je stále obrovský zájem. A kdo by si myslel, že na pódiu poskakuje vrásčitá babička, pletl by se. Zpěvačka, která 28. března vystoupí ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny, totiž ve svém věku vypadá fantasticky. 

Ačkoliv má hvězdnou kariéru, po které touží miliony zpěváků, její život není jenom procházkou růžovou zahradou. Je sice od roku 1973 vdaná za developera Roberta Sullivana, nepoštěstilo se jim mít děti. 

Možná i kvůli tomu zůstává po celou dobu své kariéry nohama na zemi. “Když jsem začala zpívat já, bylo to čistě z lásky k hudbě a ke zpěvu. Pokud někdo bude dělat muziku proto, aby byl slavný a vydělal spoustu peněz, nikdy to nedopadne dobře. Zpívejte, protože to milujete. Dělejte hudbu ze srdce, hudbu, která jde přímo z vás. Druhá důležitá věc je respekt k celému týmu, se kterým pracujete. Je potřeba si uvědomit, že zpěvák je součástí týmu, který funguje jako organismus. Ať to jsou producenti, autoři písní, lidé z produkce, všichni, kteří vám pomáhají při koncertě, i pokud jde o techniky na jevišti,” svěřila se v minulosti zpěvačka, jejíž slova naznačují, že její české koncerty budou opravdu unikátní. 

Bonnie Tyler vystoupí 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny. Ceny vstupenek se pohybují od 1090 do 1990 Kč. https://www.ticketstream.cz/akce/bonnie-tyler-128243
reklama

reklama

Bonnie Tyler snad nestárne! Sedmdesátka není znát, přesvědčit se můžete za pár měsíců v Praze

Bonnie Tyler snad nestárne! Sedmdesátka není znát, přesvědčit se můžete za pár měsíců v Praze