Přeskočit na obsah

Benešová má před sebou skvělou budoucnost: Tohle jsou důvody

Co si budeme povídat, v České republice je tradicí, že se spousta dívek považuje za modelky. Někdy se tak nazývají jen ony, jindy je podporují alespoň přátelé. Proč ne, každý má nějakou zábavu. Ale prosadit se v této branži je, ač se to možná na první pohled nezdá, poměrně složité. Zdaleka to totiž není jen o kráse, ale i o dřině, odříkání a sebekontrole. To vše a ještě něco navíc má Anna Benešová.

„Je to žena, která propaguje módu, dělá reklamu různým výrobkům a svou přítomností pomáhá propagovat významné i společenské akce. Některé z nich se stanou široce známými a mohou využívat svou popularitu k propagaci neziskových nadací.“ Tak zní oficiální popis ženy, kterou můžeme nazývat modelkou. Už jen z těchto několika slov je jasné, že by mělo jít o osobu kultivovanou, na úrovni a s příkladným vystupováním. Jinak se zkrátka nemůže prosadit, protože nějaké neukázněné pometlo si těžko vybere firma k propagaci svých služeb nebo zboží.

I proto tedy lze za modelky považovat jen ty dívky a ženy, které se dokáží prezentovat nejen na přehlídkovém mole, ale i v běžném životě. Není náhodou, že Anna Benešová byla či je tváří mnoha prestižních společností a pracovala pro přední značky. Má v sobě šarm, noblesu a dokáže oslovit širokou veřejnost. Naposledy fotila pro American Eagle a práci si moc pochvalovala. „Užívala jsem si to. Focení miluji, Anna Koniaeva je vždy super. A Sabina Homolova jako make up je taky vynikající,“ usmívala se 176 centimetrů vysoká čerstvá blondýnka s neuvěřitelně dlouhýma nohama 

Přitom Benešová není jen ramínko na šaty, před pár týdny dokončila střední školu maturitou a chystá se na vysokou. Mluví perfektně anglicky, výborně tancuje. „Mám docela dost zájmů. nerada se nudím. Neumím si představit, že bych hodiny někde seděla a třeba hrála na počítači. Na druhou stranu, ať každý dělá to, co ho baví a uspokojuje,“ má jasno modelka, která má před sebou jistě zářivou budoucnost.

Foto: Anna Koniaeva
reklama

reklama

Benešová má před sebou skvělou budoucnost: Tohle jsou důvody

Benešová má před sebou skvělou budoucnost: Tohle jsou důvody