Přeskočit na obsah

Auto pro patnáctileté: Dejte svým dětem možnost naučit se řídit

Pořídit auto pro ještě ne dospělé děti? Proč byste to měli dělat? Není to zbytečné? Odpověď je jednoduchá, zbytečné to rozhodně není, naopak! Důvodů je hned několik, ale tím nejdůležitějším je fakt, že si mladí lidé „osahají“ řízení dříve, než sednou za silné vozy. Dnes totiž existují speciální autíčka pro patnáctileté, díky kterým si děti zvyknou na provoz a vy máte jistotu, že budou v bezpečí.

Autíčko pro patnáctileté může také sloužit jako motivace ve škole. „Budeš mít dobré vysvědčení, pak si budeš jezdit v autě.“ Takhle věta funguje dalko více, než zákaz televize nebo domácí vězení. Buďte si jisti, že váš potomek moc rád vymění pár hodin lítání s kamarády nebo na tabletu za učení. Ale pořád platí to nejdůležitější – čím dříve s řízením začne, tím lépe pro všechny. V patnácti si mnohem lépe osvojí veškeré potřebné návyky a dovednosti. A i když pořízení takového vozu není zadarmo, rozhodně se vám vyplatí.

Tato autíčka jsou navíc nabízena v rámci projektu Auto nad stovku (více na www.autonadstovku.cz). Není bez zajímavosti, že autoři projektu mysleli opravdu na vše. Bude-li mít totiž dítě za pár let či měsíců touhu udělat si klasický řidičák, bude mu nabídnuto udělat si řidičské oprávnění na vůz s automatickou převodovkou za cenu, kterou jinak na trhu nenajdete, a navíc rychleji, než je běžné. Veškeré další informace o projektu najdete na www.ridicaknaautomat.cz.

A pozor, máte-li doma dcerku nebo vnučku, která se zamilovala do růžové, i pro vás existuje řešení. Firma dodá i speciální pink verzi upravenou pro mladé slečny se vším, co potřebují a bez čeho se nemohou obejít. A to je teprve ten správný nářez! Protože by to nebyla správná princezna, kdyby neměla i růžové doplňky. Tohle auto si prostě najde každého. Nezapomnělo se samozřejmě ani na kluky. Můžete si objednat speciální muziku a celé vytuněné auto. Autíčka u nás vyrábí také společnost AIXAM. Trochu závidíme, že za nás toto nebylo, co?
reklama

reklama

Auto pro patnáctileté: Dejte svým dětem možnost naučit se řídit

Auto pro patnáctileté: Dejte svým dětem možnost naučit se řídit