Přeskočit na obsah

Anna Julie Slováčková se hrabe z choroby: Čaje, prášky, vitamíny

Zpěvačka Anna Julie Slováčková seděla v divadelní šatně a měla před sebou hrnek horkého čaje proti nachlazení. Ještě před čtrnácti dny musela zrušit kvůli nachlazení koncert v Obecním domě, nyní je už ale z nejhoršího venku a zazpívala v  představení pro školy Trapas nepřežiju, aneb Ten řízek nezvedej, kde je pravidelným hudebním hostem.

„Po několika letech jsem musela zrušit vystupování. S horečkou a rýmou bych to dala, ale měla jsem brutální kašel a to se fakt zpívat nedá. Bylo mi tak blbě, že jsem s tím ležela týden, což se mi už také dlouho nepodvedlo. Ještěže mě zastoupila bezvadná Karolína Fišerová ode mne z kapely. Pořád ještě nejsem úplně fit, piji čajíčky, polykám prášky a vitamíny, ale pracovat se s tím dá. Věřím, že jsem si choroby vybrala a pak podzim a zimu zvládnu bez problémů,“ usmívala se Anna Julie, která si na „Trapasech“ vzpomněla i na svůj nedávný trapas. „Nedávno jsem předávala zlatou cenu a pána jménem Karel Jákl jsem přejmenovala na Karla Joudu. Myslela jsem, že se propadnu. Trapasy radši hned radši zapomenu, jak mi je za ně trapně. Kdybych na to myslela, mozek je zavře do škatulky traumat a nabíhá to. To opravdu nepotřebuji.“

Annu Julii Slováčkovou teď čeká společný koncert se zpěvačkou Ivanou Korolovou. „22. října hrajeme společně s Ivankou Korolovou dvojkoncert v Plzni. Ona se svou kapelou a já s mojí. Obě už nás totiž nebaví ta škatulka muzikálová zpěvačka. Vždyť máme každá svůj vlastní projekt a písničky děláme dobré a poctivě. Naše písně stojí za to, aby si je lidé pouštěli a poslouchali. Nejsme jen dvě holky z muzikálu, jak nás mnozí producenti či majitelé rádií označují. Řekli jsme si dost!“ Čeho nemá Anna Julie dost je práce. Už nyní ví, že křest jejího druhého alba bude 4. 10. 2023 v Lucerna Music Baru. Tohle CD si Anna Julie Slováčková s kapelou chystá vlastními silami, bez producentů a už nyní jsou na něj všichni náležitě pyšní.
reklama

reklama

Anna Julie Slováčková se hrabe z choroby: Čaje, prášky, vitamíny

Anna Julie Slováčková se hrabe z choroby: Čaje, prášky, vitamíny