Přeskočit na obsah

Alice Bendová neponechala nic náhodě a poctivě dodržuje karanténu

Herečka Alice Bendová dbá na bezpečí sebe i své rodiny, nic nepodcenila a zůstala doma, jakmile se dozvěděla, že se v České republice začala nákaza korona virem šířit. Zatímco ještě většina Čechů vesele chodila do barů a všude panovala pohoda a klid, Alice se s manželem a dětmi zavřela doma, jelikož tušila, že to, co přijde, nebude ani trochu v klidu.

„Jsem doma pouze s rodinou již od začátku minulého týdne z preventivních důvodů. Nevídáme se s dalšímu příbuznými ani přáteli a myslím si, že tohle by měl udělat každý. Nepodceňovat to, na chvíli prostě vynechat sociální kontakt a udělat maximum pro zdraví své i svého okolí. My tu karanténu dodržujeme na maximum a když už musíme jít ven z domu, tak zásadně jen s rouškou a rukavicemi. Samozřejmě nechceme, aby onemocněl kdokoli z nás, ale zároveň bych si nikdy neodpustila, kdybych ohrozila někoho dalšího,“ uvedla herečka, které se rozhodla nic neponechat náhodě.


Stále je ve formě
Ovšem i v karanténě se Alice pořád drží ve formě, stará se svůj zevnějšek, hlídá si linii a poctivě každý den cvičí a běhá. Velmi dobře si je totiž vědoma, že ke své práci zkrátka upravenou vizáž potřebuje a až tohle všechno bude za námi, bude se muset vrátit ke svým závazkům. Jednou z jejích aktivit, které se kvůli aktuální situaci přesunuly, je semifinále soutěže Česká Missis, jejíž je Bendová ambasadorkou. 

„Semifinále mělo proběhnout 21.3., ale samozřejmě se termín posunul na neurčito. Nicméně soutěžící maminky určitě o nic nepřijdou a semifinále se uskuteční, jakmile to bude možné a pro všechny zúčastněné naprosto bezpečné, protože zdraví je to, o co jde především,“ dodala Alice.
reklama

reklama

Alice Bendová neponechala nic náhodě a poctivě dodržuje karanténu

Alice Bendová neponechala nic náhodě a poctivě dodržuje karanténu